Terminliste for Oslo & Akershus Seilkrets er publisert

Sjekk ut terminlisten her, eller last ned komplett excel-fil her!

Dato  Seilforening Regatta
MARS    
30 - 31 Son Seilforening Frostbite
APRIL    
06 - 07 Bundefjorden Seilforening Neglespretten   OAS cup
27 - 28 KNS Norges Cup 1
MAI    
01 Oslo Seilforening Bjørvikasprinten
04 - 05 Bærum Seilforening Vårcup
04  Drøbaksund seilforening Isbryter'n
04 - 05 KNS Blåveisen   OAS cup
11 - 12 Bundefjorden Seilforening Bundefjorden Rundt
13 Bærum Seilforening Shorthand
18 - 19 Bærum Seilforening Bigga cup
24 - 25 Asker Seilforening Oslofjorden Rundt
25 - 26 Bærum Seilforening Vikingknarren
25 - 26 Drøbaksund seilforening Drøbak Jollecup    OAS Cup
27 Bærum Seilforening Shorthand
29 - 31 Bærum Seilforening Skagen Race
JUNI    
08 - 09 KNS Grundig Sailing Cup 1
11 Oslo Seilforening KM Express og Knarr dag 1/2 (neste 3/9)
11 Bærum Seilforening Shorthand
11 KNS Aker Brygge Cup
12 Bundefjorden Seilforening Øyseilasen
14-16 KNS Færderseilasen
15 - 16 Bærum Seilforening Knarr NM
19 Nesodden Seilforening Superonsdag kjølbåtseiling
27-29 KNS Grundig Hankø Race Week
03 - 07 KNS WORLD CHAMPIONSHIP Jr. 49'er / FX & NACRA 17
11 - 12 KNS NM Killing
     
AUGUST    
09 - 11 KNS NM Laser, RS Feva og 29'er
12 Bærum Seilforening Shorthand
17  Drøbaksund seilforening Håøya Rundt
17 18 Bærum Seilforening Master NM Snipe
17  - 18 KNS NC Brett
21 Asker Seilforening Superonsdag kjølbåtseiling
20 - 22 KNS H.M.K. Serieseilaser
23 - 25 Oslo Seilforening NM Express
24 - 25 Asker Seilforening Asker Optimisten    OAS Cup   KM
24 - 25 Lysakefjorden brettseilerforening KM brettseiling
24 - 25 KNS NM ORCi
26 Bærum Seilforening Shorthand
31 KNS / Soon Seilforening Hollenderseilasen
SEPTEMBER    
31 - 01 Bærum Seilforening Dame NM utseilt i Snipe
31 - 01 Nesodden Seilforening NM IF
31 - 01 Asker Seilforening FUN Norges Cup 4 & Nordisk Cup Finnjolle
31 - 01 KNS Høstregatta
03 Oslo Seilforening KM Express og Knarr dag 2/2 (første 11/6) 
04 Nesodden Seilforening Superonsdag kjølbåtseiling
07 - 08 KNS Lag Cup Optimist
07 - 08 Hurum SætreKruset
09 Bærum Seilforening Shorthand
14 - 15 Bærum Seilforening Vikingsnipen
14 - 15 KNS GSC SON
21 Son Seilforening Felles seiltrening
22 Son Seilforening OASEN    OAS Cup
21 - 22 Nesodden Seilforening Høstcup
28 - 29 Drøbaksund seilforening Uteliggern
OKTOBER    
12 Bundefjorden Seilforening Opplagsregattaen
12 - 13 Bærum Seilforening Høstcup       OAS Cup

11.03.2019 14.45